Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Kemirgenlerden Korunma Yöntemleri

Kemirgen Kontrol Hizmeti

                                                                                                          

Kemirgen İstasyonu                                                                    Canlı Yakalama

 

Kemirgen kontrol hizmeti yem istasyonu,canlı yakalama kapanı  kullanılarak ve rögarlara yemleme yapılarak gerçekleştirilmektedir.Kemirgenlerin yürüme yolları üzerinde ve kilit noktalara yerleştirilerek uygulanan yem istasyonu metodu, dünyada kullanılan en yaygın ve en etkili yöntemlerden biridir.Kemirgen yem istasyonu ve diğer kapanlar kilitlidir ve darbelere karşı dayanıklıdır.Hedeflenen canlı dışında hiçbir canlıya zarar vermemektedir.

Gıda üretim tesislerinde kimyasal içermeyen canlı yakalama kapanları ve glueboardlar (yapışkan levhalar ) kullanılmaktadır.

Hedeflenen Kemirgen Türleri:

 

                                                                                                         

    Norveç Sıçanı                                                  Ev Faresi                                                       Çatı Sıçanı

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

4 yorum

commenter

Musa

3 Ekim 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Tuğba

17 Ocak 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Cevap Yazın
commenter

İlknur

3 Temmuz 2023

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Cevap Yazın
commenter

Jale

31 Ağustos 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli