Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Kartal İlaçlama - Bariyer İlaçlama

 

Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak, tüm zararlı haşerelere karşı İstanbul’un Kartal ilçesinde hizmet vermekteyiz.  Servisimiz günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktadır. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü’nden  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Bariyer İlaçlama Şirketi olarak Kartal’da tüm müşterilerimize ev, iş yeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park gibi açık ve kapalı bütün bölgelerde büyük bir titizlikle 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak asıl hedefimiz  insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamaktır. Bu noktada hizmetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca izinlidir.

Bariyer İlaçlama faaliyetlerini Kartal ilçesinin birçok semtinde devam ettirmektedir. Özellikle Gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdeyiz. Kullandığımız ilaçlar sağlığa zararsız ilaçlar olmakla birlikte  ve profesyonel ekiplerimizce uygulama yapılmaktadır.  Ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişlemektedir.  Sizler de haşere  kontrolünde bizleri tercih ettiğinizde Bariyer İlaçlama Şirketi’nin farkını görmüş olacaksınız.

 

Bariyer İlaçlama olarak en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, örümcek, sivrisinek, , Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, karafatma, gümüş böceği, ev faresi, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi…

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Sizde Sağlık bakanlığı onaylı ve profesyonel çözümler almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

Ömer

4 Ağustos 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli