Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Kadıköy Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer İlaçlama şirketi Kadıköy böcek ilaçlama servisi ile İstanbul genelinde ve Kadıköy’de ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ve alanında uzman profesyonel ekiplerimizle garantili hizmet vermekteyiz.

İlaçlama servisimiz Kadıköy’ün tüm semtlerinde günün her saati ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Yaptığımız ilaçlama hizmetleri ekonomik olmasının yanı sıra kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü  tarafından bütün onayları almış hukuki ürünlerdir. Yaptığımız tüm bu çalışmalarda son kontroller yapılarak müşteri memnuniyeti alınmaktadır. Bu da Bariyer İlaçlamanın farkını ortaya koymaktadır.

 

Bariyer İlaçlama, ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park bunun gibi açık ve kapalı bütün bölgelere ilaçlama hizmeti sağlıyor.

Bariyer İlaçlama; Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, tesbih böceği, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, karınca, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi, fındık faresi gibi bütün haşere ve fare türleri üstünde uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır.

Kadıköy’deki Böcek ilaçlama Uygulamalarında

Sıvı ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Jel ilaçlama

olarak en etkili çözümler sunulmaktadır.

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

Murat

29 Kasım 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli