Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Müşteri Panelinde Hizmet Takibi

İlaçlama Paneli ile 7/24 İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmet Takibi

Müşteri Panelinde İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerinizi Takip Edin

İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerinizi Oturduğunuz Yerden Takip Edebilirsiniz

Bariyer ilaçlama olarak eğitimli ve alanında tecrübe sahibi uzman kadrosu ile 2003 yılından bu yana sizlere haşere ilaçlama ve ortam dezenfeksiyonu alanlarında hizmet vermekteyiz. Haşere ilaçlaması ve ortam dezenfeksiyonu konusunda, dünyada kullanılan tüm güncel yöntemleri ve sağlığa zararsız olan etkili ilaçları yakından takip ediyoruz.

Haşere ilaçlama ve ortam dezenfeksiyonu uygulamalarında kullandığımız ilaçlar ve dezenfektanlar T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardır.

Misyonumuz gereği profesyonel uygulamalarımız sayesinde sizlere kemirgen, haşere, virüs ve bakterilerden arındırılmış hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

 

Müşteri Paneli ‘ilaçlama paneli’ ile Kolay Takip

Artık size özel kullanıcı bilgileriniz ile internetin olduğu her yerde size ayrılan bölümde, aldığınız ilaçlama hizmetlerini listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel hizmetlerinizin süreçlerini takip edebilirsiniz. Daha sonra dilerseniz aldığınız ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinin raporlarını günlük, aylık veya yıllık olarak çıkarabilirsiniz.

İlaçlama Paneli, Müşteri Paneli

İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerinizi Takip Edin

İlaçlama Paneli ‘İlaçlama Takip Müşteri Paneli’ İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerinizi Takip Edin

Tek Tık ile Aldığınız veya Alacağınız İlaçlama Dezenfeksiyon Hizmetlerini Takip Edin

Bariyer ilaçlamadan alacağınız kullanıcı şifre bilgileri ile size özel ayrılan ekrana giriş yapabileceksiniz.

Size özel kullanıcı bilgileriniz ile girdiğiniz bu alanda takip edebileceğiniz adımları veya işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Birinci kısımda uygulama raporlarını görebilirsiniz. Bu alanda oluşturduğunuz uygulama raporlarınızı şubeniz varsa şubelerinizin, eğer şubeniz yoksa direk olarak firmanızın Ay ve Yıl bazında görebilir, yazdırabilir veya yönetici ile oluşan uygulama raporları için mesajlaşabilirsiniz.
  2. İkinci kısımda ise bariyer ilaçlamaya ait TSE belgesi, işyeri açma ruhsatı, sağlık bakanlığı biyosidal ürün uygulama izin belgesi gibi sertifikaları görebilir veya yazdırabilirsiniz.
  3. Üçüncü kısımda bariyer ilaçlama bünyesinde çalışan sağlık bakanlığından eğitim almış biyosidal uygulayıcı sertifikasına sahip uzmanlarımıza ait yetkinlik belgelerini bu ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikalarını da bu alandan görüntüleyebilirsiniz.
  4. Dördüncü kısımda ilaç MSDS veya ruhsatlarımızı görebilirsiniz. Bariyer ilaçlama, yaptığı ilaçlama uygulamalarında kullandığı tüm kimyasallar sağlık bakanlığından onaylı ve ruhsatlı ilaçlardır. Sizde bu alandan, işletmenizde kullanılan ilaçların ruhsatlarını bu alandan görebilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz.
  5. Beşinci kısım işletme krokisi kısmıdır. Bariyer ilaçlama, işletmenizdeki gözlem ekipmanlarını, böcek ekipmanlarını, işletmenizin krokisini çizerek sisteme yükler. Yönetici tarafından sisteme yüklenen işletme krokilerini bu ekranda görebilir veya yazdırabilirsiniz.
  6. Altıncı kısım gözlem monitörleridir. Bariyeri ilaçlama işletmenize bırakmış olduğu gözlem ekipmanları vasıtası ile hangi aydı ne kadar kemirgen yem tüketmiş gibi periyodik istatistik bilgilerinin sonuçlarını şube ve yıl bazında takip edebilir ve yine isterseniz bu bilgileri dökümante edebilirsiniz.
  7. Yedinci kısım EFT listesi yani sinek yakalama cihazıdır. Bariyer ilaçlama, işletmenizde bulunan EFT cihazlarının UVA lamba ölçümlerini periyodik olarak yaparak, sinek yapışkan plakadaki yapışan sinek türlerini belirler. Listelenen istatistik sonuçlarını şube ve yıl bazında takip edebilir, isterseniz dökümante edebilirsiniz.
  8. Sekizinci kısım pestisit kullanım raporudur. İşletmenizde kullanılan ilaçları listeleyip gramajlarını belirten Bariyer ilaçlamanın sunduğu istatistik verilerine bu alandan ulaşabilir, sunulan bu pestist kullanım raporunu şube ve yıl bazında takip edebilir veya dökümante edebilirsiniz.

Müşteri Paneli Tanıtım Videomuz

Sizde bu kolaylıktan yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için her zaman yanınızdayız.

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Yusuf

28 Ağustos 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Özlem

21 Haziran 2023

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Rumeysa

9 Ağustos 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Hasan

25 Nisan 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli