Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

İlaçlama Öncesi ve Sonrası Dikkat Etmesi Gerekenler! - Bariyer İlaçlama

 

Haşere ilaçlamasında kesin çözüme ulaşmak için ilk olarak alanında uzman firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ilaçlama yaptırmak isteyenler; firmanın daha önceki referansları, ekibinin gerekli donanım ve bilgiye sahip olup olmadığı ve ilaçlamada kullanılacak ilaçları gerekli kurum ve kuruluşlardan onaylı olup olmadığı araştırılmalıdır.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu anlamda uzun yılların sektör tecrübesine sahip, alanında uzman ekibi ve her türlü yetki belgesine sahip bir ilaçlama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır.

İkinci aşama ise; ilaçlama aşamasında sorunun nereden kaynaklandığı dikkatlice araştırılmalı ve soruna uygun ilaçların kullanılması gerekir.

Son olarak yapılan ilaçlama işleminin belli periyotlarda tekrarlanması ve sorun çözülene kadar gerekli ilaçlama personeli tarafından yapılacak uyarıları dikkate almak gerekir.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekte ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Did You Like This Post? Share it :

2 yorum

commenter

Pınar

1 Eylül 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Turgut

7 Eylül 2023

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli