Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Haşere Probleminde Geçici Çözümlere Aldanmayın! - Bariyer İlaçlama

Günümüzde haşerelerle baş etmek oldukça zor olmakla birlikte bir o kadar da uzun soluklu mücadele gerektirmektedir. İnsanlar her ne kadar geçici çözümler bularak sorunun çözüleceğini düşünseler de bir süre sonra bu sorunun etkin ve uzun bir mücadele gerektiğinin farkına varmaktadırlar.

İnsanlar haşere problemi ile karşılaştıklarında ilk olarak bilindik böcek ilaçları ile müdahale ederler. Bu yapılan uygulamanın sorunu çözdüğünü düşünseler de bir süre sonra haşerelerin tekrar ortaya çıktıklarını görürler. Bunun nedeni ise soruna kaynağında müdahale edilmemesidir. Çünkü haşereler bir günde türemezler, belli bir süreç içerisinde ortaya çıkar ve etrafa yayılırlar. Haşere problemi ile karşılaşan kişi ise ilk gördüğü yere müdahale eder, halbuki sorunun kaynağı farklı noktalardadır. Bu lavabo altları, mutfak giderleri ve dolapları, duvarlardaki çatlaklar gibi yerler olabilir. O nedenle sorunu çıkış noktasında tespit edip etkili müdahale edilmelidir.

Bir diğer önemli konu ise yapılan ilaçlama uygulamasının bir defaya değil, belli periyotlarda tekrarlanmasıdır. Çünkü yapılacak bu tekrar uygulamaları sorunun büyümesini önleyecek ve tamamen ortadan kaldıracaktır.

Did You Like This Post? Share it :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli