Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Hamam Böceği İle Nasıl Mücadele Edilir? - Bariyer İlaçlama

Evlerde ve özellikle gıda ağırlıklı olan iş yerlerinde Hamam Böceği en büyük problemler arasında yer alır. İlk zamanlarda aldırış edilmemesi daha sonra bir sürü haline gelmesine neden olabilir. Çünkü hamam böcekleri belli dönemlerde yumurta kapsülü bırakırlar, bu durum da ortamlarda çoğalmalarına neden olur.

Çok hızlı üreyebilme yeteneğine sahip olan hamam böcekleri ile mücadele etmek için ilk olarak bulunan ortamın temiz tutulması gerekir. Açıkta bırakılan yiyecekler bu böcekler için bulunmaz bir fırsattır. Bu nedenle açıkta yiyecek bırakılmamasına dikkat etmek gerekir.

Evinizin hamam böcekleri tarafından istila edilmemesi için diğer önemli bir nokta da fayans, pencere boşluğu ve duvar çatlakları gibi alanların hemen kapatılmasıdır. Çünkü bu tür çatlak ve aralıklardan gelen bu böcekler, ihtiyaçları olan suya ulaşmada en önemli engeli atlamış olurlar. Bu nedenle bu tür yerlerde önlemlerinizi çok sıkı tutmanız gerekir.

Eğer bu tür önlemlerinize rağmen böcek probleminiz devam ediyorsa, alanında uzman bir böcek ilaçlama firmasına başvurmanız gerekir. Haşere problemlerinizi her ne kadar kendi yöntemlerinizde yok etmek isteseniz de tam ve kesin çözüm profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Bizler de Bariyer İlaçlama olarak etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle bu tür problemlerinizi çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Emre

25 Kasım 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

Zeynep

7 Aralık 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli