Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Güngören Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

GÜNGÖREN BÖCEK İLAÇLAMA

Güngören, İstanbul’un gerek nüfus gerekse yapılaşma[robo-gallery id=”undefined”] konusunda en yoğun olduğu ilçelerinin başında gelmektedir. Özellikle yapılaşmanın yoğun olduğu yerlerde böcek ve haşerelerle mücadele etmek insanları içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Bizler birçok kişinin yaşadığı bu sorunlara Bariyer İlaçlama olarak çözümler üretiyor ve insanların bu sıkıntılardan kurtulmasına yardımcı oluyoruz.  Bariyer İlaçlama şirketi olarak İstanbul Güngören ilçesinde böcek ilaçlama için en uygun fiyatlar ile fare, hamamböceği, sivrisinek, pire, uyuz böceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

Böceklerden kurtulmanın yollarının uzmanlar tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak, çalışmalarımızı profesyoneller tarafından  Sağlık Bakanlığı`ndan onaylı ürünlerle yapmaktayız.

İlaçlama hizmetleri arasında  fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı  sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir.

Günümüzde Sağlık Bakanlığı sebebi ile ruhsatlı olmayan ve düzmece ilaçlar ile uygulama oluşturan böcek ilaçlama firmaları sayısı hayli fazladır. Bu nedenle kaliteli hizmet almak ve haşereler ile mücadele ederken, sağlıksal sorunlar yaşamamak için kaliteli ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır. Bu noktada bizler Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Bariyer İlaçlama olarak Güngören’de  ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olarak çalışmalarımızı yenilikler ekleyerek devam ettiriyoruz.

 

Güngören’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

3 yorum

commenter

ilknur babacan

14 Temmuz 2020

sitemizi istila eden haşere ve böceklerden şikayetçiydik. bariyer ilaçlama sağ olsun bu sorundan profesyonel olarak böcek ilaçlama uygulaması yaparak bizi kurtardı. tekrar teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Hakan

11 Kasım 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Nurdan

11 Mayıs 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli