Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Fareden Kurtulmak İçin Kapan İşe Yarar Mı? - Bariyer İlaçlama

Evdeki Fare Sorunu Nasıl Çözülür?

Fareler ister gerek evlerimizin, gerek işyerlerimizin, gerekse de yaşadığımız tüm ortamlara geldiklerinde bizlere sıkıntı veren haşerelerdendir. Bu nedenle bu haşere ile karşılaşıldığında hemen önlem alınması gerekir.

Farelere maruz kalındığında bundan kurtulmak için  ilk olarak bilindik yöntemler akla gelmektedir. Bu yöntemler arasında kapan, fare yapıştırıcısı, fare ilacı ve fare zehri gelmektedir. Aslında ilk bakıldığında bu yöntemler çözüm üretmiş olsalar da  daha sonrası için geçici çözüm olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Çünkü fareler bu tarz yerler sürekli olarak gelebilmektedirler. Bu durumda da bu tür uygulamalar geçici çözümler olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle fare sorununa kesin çözümler üretmek için profesyonel destek alınması sizleri hem de bulunduğunuz ortamları sağlıklı ve yaşanılır kılar.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Zeynep

29 Kasım 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın
commenter

Fatma

26 Şubat 2023

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli