Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Eyüp İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Eyüp İlaçlama

Bariyer İlaçlama olarak, Eyüp böcek ilaçlama servisi ile Eyüp ilçesine haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tüm fare ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. Hizmetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca izinlidir.

 

Yaşamını sürdüğünüz mekanları yuva edinen haşere, böcek ve fare türlerinden kurtulmak için Bariyer ilaçlama firması ile irtibata geçmelisiniz. İlaçlama hizmeti öncesi ziraat mühendislerimizin hazırladığı dünya sağlık örgütü ve Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Bariyer ilaçlama faaliyetlerini birçok semtte devam ettirmektedir. Gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdeyiz. Kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve ustalaşmış ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.  Kullandığımız ilaçların bir diğer özelliği de Dünya Sıhhat Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlar olmalarıdır.

 

Böcek İlaçlama uygulaması yapılırken maksimum dikkat edilmesi gereken nokta profesyoneller tarafından ilaçlamanın yapılması ve ilaçlama da kullanılan ilaçların sağlığa zararsız olması. İlaçlama için bizi tercih ettiğiniz takdirde sağlığa zararsız oldukları Dünya Sağlık Örgütü tarafından da belgelenen ilaçları kullandığımız için sağlınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinden kararlı olabilirsiniz. Beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde de çalışmalarımızın doğru bir halde yapılacağından kararlı olabilirsiniz.

 

Eyüp böcek ilaçlama firmaları arasında fark yaratan firmamız çalıştığı ekipleriözenle seçiyor.Alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

 

En çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, örümcek, sivrisinek, , Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, karafatma, gümüş böceği, ev faresi, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Did You Like This Post? Share it :

5 yorum

commenter

Emin

11 Ağustos 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Fatih

19 Haziran 2023

Eyüp İlaçlama bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Emced

13 Ocak 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Işıl

16 Mayıs 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Emre

18 Mayıs 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli