Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Evimde Hamam Böceği Var. Ne Yapmalıyım? - Bariyer İlaçlama


Hamam böcekleri görünüşleri kadar verdiği zararlarla da insanları tedirgin etmektedir. Çünkü evimizdeki yiyeceklere yaklaşıp onlarla temas etmeleri insanları iğrendirip yiyecek israfına neden olmaktadır. Zararı bununla kalmayıp yiyeceklerle teması sonrasında o yiyeceklerin tüketilmesi insanlarda hastalıklara neden olmaktadır. Bununla birlikte hamam böcekleri insanları ısırıp bu şekliyle de çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir. Çünkü bu haşereler aynı zamanda çeşitli mikroplar da taşıyabilmektedirler. Bu nedenle evinizde veya bulunduğunuz ortamlarda hamam böceği türlerinde haşere gördüğünüz zaman önlemini erkenden almalısınız.
Hamam böceği sorunu çok dikkate alınması gereken bir problemdir. Çünkü kolay üreyip çoğalma özelliğine sahip olup bulundukları ortamı kolayca istila edebilmektedir. Bu nedenle önlemini alırken sorunu kökten halledebilecek çözümler bulunmalıdır. İlk etapta çözülmüş görünseler de etkili bir uygulama yapılmadığı takdirde daha sonra ortamda bulunan yumurtalardan tekrar çıkabilirler.
Bizler Bariyer İlaçlama olarak hamam böceği ve her türlü haşere problemini çözmek adına profesyonel ekibimiz ve alanında etkili ilaçlarla kesin çözümler sunmaktayız.

Did You Like This Post? Share it :

1 Yorum

commenter

Abdulkadir

19 Aralık 2023

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli