Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Evde Uyuz İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evde Uyuz İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Cilde bulaşan uyuz, vücutta aşırı bir şekilde kaşıntıya neden olmaktadır ve ciltte döküntüye sebep olmaktadır. Hijyen kurallarına hassasiyeti gerektirse de, doğrudan cilt teması ile diğer kişilere kolaylıkla geçebilen ve her ne kadar önemli tedbirler alınsa da, uyuz hastalığı maalesef her canlıda görülebilen bir sorundur.

Uyuz Belirtileri

Uyuz sorunu kişiye bulaşır bulaşmaz belirtileri hemen göstermeye başlamaz. Belirli bir evreye ulaştığında semptomlar ortaya çıkmaya başlamaktadır. Uyuz hastalığı çeşitli belirtiler ile ortaya çıktığı zaman artık tıp alanında da bir hastalık olarak kabul edilerek teşhisi konulmaktadır.

Belirtilerden biri olan kaşıntı olması, uyuz sorununun en önemli belirtisidir. Bulaşıcı olmasından dolayı ortak yaşam alanlarının aynı kişilerin kullanımda olması söz konusu olduğunda işyerinde veya evde uyuz ilaçlama hizmeti almanız artık kaçınılmaz olmaktadır.

Temas yolu ile yayılan uyuz cilde doğrudan temas ettiğinde bulaşıcı olduğunu belirtmiştik. Tam da bu noktada kişilerin birbirlerinin yastık, yatak, yorgan, havlu gibi kişisel eşyalarının kullanması bulaşıcılığın hızla artmasını sağlamaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı işyerinde veya evde uyuzlardan kurtulmak için evde uyuz böceği ilaçlaması yapılması çok çok etkili bir yöntem olacaktır. Buraya kadar anlattıklarımızı alt alta dizdiğimizde Ortaya uyuzda ev ilaçlanır mı sorusuna yanıtımız çok net bir şekilde kesinlikle evde uyuz ilaçlaması yapılması olacaktır.

evde uyuz ilaçlaması

 

Uyuz Böceği İlacı ve Kişisel Önlemler

Kişisel olarak tedbir almak istediğinizde uyuz için ev ilacı temin ederek bu ve bunun gibi birçok farklı alternatif yöntem bularak tedbir almanız mümkündür. Fakat sonuca kesin bir şekilde ulaşmak adına kısa süre içinde en etkili ve kalıcı sonucu elde etmek için evde uyuz böceği ilaçlaması gibi etkili bir yöntemin tercih edilmesi kaçınılmaz olacaktır.

İstanbul’da faaliyet gösteren Bariyer ilaçlama olarak böcek ilaçlama ‘haşere ilaçlama’ gibi önemli ilaçlama ve ortam dezenfeksiyon alanında gerekli tüm yetki belgelerine sahip ruhsatlı bir firmayız.

Bariyer ilaçlama çalışanlarımızın hepsi ilaçlama yönetmelikleri kapsamında gerekli tüm eğitimleri almış ve tüm yenilikleri de takip etmek adına her zaman almaya devam ederek kendini güncel alanında yetkin sertifikalara sahiptir.

Ev ilaçlama kapsamında ilaçlama servisimiz evde uyuz ilaçlaması işlemlerinde kullandığı güçlü biyosidal ürünler sayesinde tek seferde uyuz derdinden sizleri kurtarmaktadır.

 

>>UYUZ İLAÇLAMA HİZMETİ İÇİN BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN<<

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

6 yorum

commenter

Songül

2 Aralık 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Fatih

6 Aralık 2022

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Cevap Yazın
commenter

Mustafa

11 Aralık 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Cevap Yazın
commenter

Metin

1 Ocak 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Cevap Yazın
commenter

Gül

10 Ocak 2023

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Cevap Yazın
commenter

Ömür

11 Ocak 2023

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli