Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Ev Dezenfeksiyonu

ev dezenfeksiyonu ile virüslere son

Ev Dezenfeksiyonu Nedir?

Evimiz, hiç şüphesiz kendimizi en güvende hissettiğimiz yerdir öyle değil mi? Fakat şöyle bir durum var ki; evimizi ister genel isterse yüzeysel olarak ne kadar temizlersek temizleyelim hiçbir zaman sandığımız kadar temiz olmayacaktır. Duvarlar ve tavanlar gibi birçok dip köşe yüzeyler yeterince temizlenmeyecektir. Bu sebepler dâhilinde mikroplar buralarda çoğalmaya devam edecektir. Bu yüzeylere tekstil yüzeyleri de ekleyebiliriz. Normal yüzeylerde olduğu gibi tekstil yüzeylerde de bakterin çoğalabilir ve bu yüzeylerde virüsler için uygun yerlerdir.

Ev dezenfeksiyonu nedir sorusuna kısa bir yanıt olarak; işte bu yaptıracağınız ev dezenfeksiyonu sayesinde normal temizlik ile ulaşılamayacak yerlere kolaylıkla nüfuz ederek size virüslere karşı etkili bir koruma sağlanmaktadır.

Ev içinde yapılan geleneksel temizlik yöntemleri evdeki kir ve tozları güzel bir şekilde giderebilir fakat günümüzde olduğu gibi virüs tehlikesi olan bir ortamda yaşadığımız için geleneksel temizlik ile virüs, bakterileri ve mikroplara karşı savunmasız kalabilirsiniz. Öte yanda kişisel olarak yapacağınız ev dezenfeksiyonu işleminde kullanacağınız kimyasalların çoğu doğru bir şekilde kullanılmadığı zaman kanserojen bir madde haline dönüşecektir ve sağlığınızı tehdit edecektir.

Bariyer İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak bitkisel sentez gümüş teknolojisi ile evlere uyguladığımız dezenfeksiyon işlemleri sayesinde bakteri, mantar ve virüsleri yok ederek sizin ve sevdikleriniz için evinizde bir sağlık kalkanı oluşturuyoruz.

ev dezenfeksiyonu ile virüslere son
ev dezenfeksiyonu ile virüslere son

Yapacağımız ev dezenfeksiyonu sayesinde, hijyen olarak evinizde hiçbir deterjan veya kimyasalla ulaşamayacağınız seviyeye ulaştırıyoruz. Bariyer ilaçlama ve dezenfeksiyon şirketi olarak uygulama öncesi olduğu gibi ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları sonrasında da her zaman yanınızdayız.

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

İlker

22 Ağustos 2022

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

Burhan

25 Ağustos 2022

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Muhammed

25 Ağustos 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Büşra

11 Eylül 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Burak

30 Eylül 2022

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Feyza

4 Temmuz 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli