Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Esenler İlaçlama - Bariyer İlaçlama

[banner button_text=”Teklif Alın” button_size=”big” button_style=”color” button_icon=”icon-star-1″ button_link=”https://www.bariyerilaclama.com/teklif-al/” link_target=”_blank” button_align=”center” href_title=”İlaçlama Teklifi Al”]

Esenler İlaçlama

Bariyer ilaçlama şirketi, esenler ilçesinde yer edinen tüm semt ve mahallelere 7 gün 24 saat haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Esenler böcek ilaçlama şirketleri arasında Liderler arasında olan firmamız, esenler ilaçlama tüm bölgelerde kaliteli hizmet anlayışını sürdürmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Tertipli ve disiplinli çalışma prensibi çerçevesinde faaliyetlerini Esenler bölgesinde gerçekleştiren firmamız, teknolojik yeniliklerin takip edeni mevzusunda göstermiş olduğu duyarlılık ile beraber bununla birlikte eğitimli ve belgeli konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmalarını ilk aşamadan son aşamaya kadar titizlik içerisinde yerine getirmektedir.

Bariyer ilaçlama, Yüksek  Müşteri  memnuniyeti çerçevesinde ilaçlama hizmetlerini bölge sakinlerine sunmaktadır.

Çalışma prensibi çerçevesinde hareket ederek müşterilerine üst seviyede hizmet meydana getiren Esenler İlaçlama ailesi olarak, tüm ilaçlama işlemlerinde kullandığımız ürünlerimiz insan sağılığını tehdit etmeyecek nitelikte olup, Dünya sağlık Örgütü onayı ile geçerliliğini devam ettiren ilaçlar olmaktadır. İlaçlarımız, koku, kir ve iz bırakmamaktadır. Gezici servis hizmeti uygulaması ile çalışmalarında daha hızlı ulaşım sergileyen Bariyer İlaçlama haşereler ile mücadelede önemli bir görevi yerine getirmekte, ziraat mühendisleri ve teknisyenler eşliğinde hizmet standardını devamlı olarak üst seviyede tutmaktadır. Bariyer İlaçlama her çalışmasında ekonomik fiyat ayrıcalığını tüm müşterilerine yansıtmakta, kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Böcek ilaçlama Esenler olarak en çok böcek ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere türleri;

*Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği.

*Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek,

*Sivrisinek, tesbih böceği, akrep, örümcek,

*Karınca, salyangoz, güve, yılan, ev faresi

*lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sıçan

Bariyer ilaçlama ailesi olarak, hizmetlerimizden yararlanmak için kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla bizimle hızlı bildirişime geçebilir, ilaçlama Hakkında tüm bilmek istedikleriniz tüm soru ve düşüncelerinizi konusunda uzman personellerimize iletebilir, anında detaylı olarak Bilgi Alabilirsiniz.

Did You Like This Post? Share it :

5 yorum

commenter

Kezban

28 Mayıs 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Hasan

12 Nisan 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Muharrem

12 Nisan 2024

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Cansu

2 Mayıs 2024

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

Hamit

1 Temmuz 2024

Haşere sorunumuz tamamen çözüldü. Bariyer İlaçlama gerçekten işini biliyor. Teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli