Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Depolanmış Ürünler Haşerelere Neden Olur! - Bariyer İlaçlama

depolanmış ürün zararlıları

Evlerde ve iş yerlerinden uzun süreli ürün saklamak veya depolamak böcek istilası için en uygun ortamlardır. Çünkü böcekler ve haşereler genel olarak yiyecek, yaş ve kuru gıdalarla beslendikleri için yaşamlarını devam ettirmek amacıyla bu yiyeceklerin bulunduğu ortamlara gelirler. Eğer sizler de evlerinizde ve iş yerlerinizde yiyecek depoluyorsanız böcek istilasına maruz kalma konusunda  potansiyelsiniz demektir.

 

Depo Zararlıları Hangi Böceklerdir?

Genel olarak depolama sonucu istilaya neden olan böcek türleri; un kurdu, un biti, güve türleri, bit türleri, güve türleri, baklagil böcekleridir.

Depo Zararlılarına Karşı Nasıl Önlem Alınmalı?

Her ne kadar benim bu tür problemin yok diyorsanız da elbet bir gün bu sorunla karşılaşacaksınızdır. Bu nedenle ilk yapmanız gereken yiyecek depolaması yapıyorsanız sürekli olarak bulunan ortamı periyodik olarak temizlemeli, ürünleri kontrol etmeli, ve havalandırmalısınız. Tabi ki en önemli konu ise bulunan ortamın böcekler tarafından keşfedilmeden periyodik olarak ilaçlama yapılmasıdır. Eğer bu tür uyarıları dikkate alıp işlem yapmazsanız hem ürünleriniz zarar görecektir hem de sizleri huzursuz edecektir.

Bizler de Bariyer İlaçlama olarak etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle bu tür problemlerinizi çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli