Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Çatalca Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Çatalca, İstanbul’un yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesi konumunda yer almaktadır. Bu geniş alana sahip olan ilçede konut türü yapılaşmanın yanı sıra fabrika türü yapılaşma da ön plana çıkmaktadır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu bölgede özellikle fabrika ilaçlaması alanında adından söz ettiren bir ilaçlama firması olarak ön plana çıkmaktayız.

Çatalca’daki verdiğimiz ilaçlama hizmetlerinde fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir. Çünkü birçok sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de gerekli belgelere haiz olmayan işletmeler yer almaktadır. Bu durumda yapılacak olan ilaçlama da birtakım sorunların çıkmasına neden olacaktır.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak İstanbul’un Çatalca ilçesinde en uygun fiyatlar ile fare, hamam böceği, sivrisinek, pire, uyuz böceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız. 

Haşere ilaçlamada en önemli diğer bir konuda yapılacak olan uygulamalarda onaylı ilaçlar kullanılmasıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı ilaçları kullanmaktayız.

Çatalca’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahta kurdu, Alman hamam böceği, karınca, bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

Selma

27 Aralık 2022

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli