Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Büyükçekmece Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve Marmara Denizine sahili olan bir ilçesidir.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Avrupa Yakası’nın eşsiz doğa manzarasına sahip bu güzel ilçesinde 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlçede profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm semtlerde  fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak İstanbul Büyükçekmece ilçesinde böcek ilaçlama için en uygun fiyatlar ile fare, hamamböceği, sivrisinek, pire, uyuz böceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

İlaçlama hizmetleri arasında  fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı  sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir.  Bizler de yaptığımız bu araştırma ve uygulamalarla birlikte birçok kişiyi olumsuz etkileyen haşere sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Büyükçekmece’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

Yurdagül

24 Haziran 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli