Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Beyoğlu İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Beyoğlu, İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. İstanbul Boğazı’na hâkim konumda olan Beyoğlu eski ve tarihi yapılaşması ile de dikkat çekmektedir. Birçok eğlence mekânı ve restoranları bünyesinde barındırması ile de bölgede hareketlilik sağlanmaktadır. Bu durum da hem konutların hem de iş yerlerinin yeterince hijyenik olmasını zorunlu kılmaktadır.  Bizler de Bariyer İlaçlama olarak Beyoğlu İlçesinin tümünde ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bugüne dek her zaman en iyiyi kendisine referans edinmiş olan Bariyer İlaçlama, Beyoğlu ilçesi halkına haşere ve kemirgenlerden uzak bir yaşam alanı sunmaktadır.

İlaçlama esnasında kullanmış olduğu tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup, ilaçlama hizmetimiz alanında deneyimli uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Bugüne dek yapmış olduğu bütün ilaçlama işlemlerinden dolayı siz değerli müşterilerimiz tarafınca farklı bir noktada gösterilen şirketimiz, tüm tecrübesini Bariyer İlaçlama Beyoğlu servisinde de kullanmaktadır.

Her türlü ilaçlama hizmetini en uygun ve cazip fırsatları sizlere sunarak karşılayan firmamız Bariyer İlaçlama servisi ile de cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz

 

Bariyer ilaçlama Beyoğlu ekibi olarak en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, sivrisinek, tespih böceği,  karafatma, gümüş böceği,  karınca, salyangoz, güve, yılan, , fare, kertenkele, kırkayak, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli