Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Beylikdüzü Hesaplı Böcek İlaçlama Firması

BEYLİKDÜZÜ BÖCEK İLAÇLAMA

Beylikdüzü, İstanbul’un gelişen ve yoğun yapı stoku ile birlikte sanayinin bir arada olduğu bir ilçesidir. Bu yoğunluk da beraberinde haşereler ile mücadeleyi zorunlu kılmaktadır. Bizler de Bariyer İlaçlama şirketi olarak Beylikdüzü’nün tüm alanlarında profesyonel olarak haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bariyer İlaçlama olarak  Beylikdüzü ilçesinde profesyonel ekibi ile  tüm fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Haşereler doğada kendilerine yer edinen canlılar olsa da çoğu zaman gerek görünüşleriyle gerekse de verdiği zararlar nedeniyle insanları huzursuz etmektedir. Bizler de Bariyer ilaçlama olarak bu tür problemlerde çözüm ortağı olmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Beylikdüzü’nde faaliyetlerini kesintisiz devam ettiren Bariyer İlaçlama gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Beylikdüzü’nde en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

 

Did You Like This Post? Share it :

1 Yorum

commenter

Çiğdem

10 Aralık 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli