Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Beykoz Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Anadolu Yakası’nda Boğaziçi’nin bir parçası ve eşsiz bir tarihi dokuya sahip  olan Beykoz ilçesinde haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tüm fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Doğa ile iç içe olan Beykoz’un bu yapısı haşere türlerinin yaşam alanlarının geniş olmasına olanak sağlamaktadır. Bu durum haşereler için uygun bir yaşam alanı sağlamış olsa da İlçede yaşayanlar için olumsuz durum teşkil etmektedir. Bizler de Bariyer ilaçlama olarak Beykoz ilçesinin tüm semtlerinde sizlere bu tür problemlerde çözüm ortağı olmaktayız. İlçede faaliyetlerini kesintisiz devam ettiren Bariyer İlaçlama gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Beykoz’daki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlama uygulaması yapılırken maksimum dikkat edilmesi gereken nokta profesyoneller tarafından ilaçlamanın yapılması ve ilaçlamada kullanılan ilaçların sağlığa zararsız olmasıdır. İlaçlama için bizi tercih ettiğiniz takdirde sağlığa zararsız oldukları Dünya Sağlık Örgütü tarafından da belgelenen ilaçları kullandığımız için sağlınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde de çalışmalarımızın doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Beykoz’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Bayram

10 Aralık 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Cevap Yazın
commenter

Sema

27 Mart 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli