Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Beşiktaş Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Beşiktaş Böcek İlaçlama

Bariyer  ilaçlama şirketi, Beşiktaş böcek ilaçlama servisi ile istanbul genelinde ve Beşiktaş`ta ilaçlama hizmeti vermektedir. Servisimiz günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktadır. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.Beşiktaş böcek ilaçlama hizmeti alırken, deneyimli pest kontrol firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Beşiktaş böcek ilaçlama hizmetimiz, konusunda uzman bir kadro ve ekipmanlarla destek sağlamaktayız. Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlı örgütü  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama Beşiktaş, ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park bunun gibi açık ve kapalı bütün bölgelere ilaçlama hizmeti sağlıyor.

Beşiktaş Böcek ilaçlama Uygulamaları

Sıvı ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Jel ilaçlama

ilaçlama hizmeti alırken, sağlık Bakanlığından onaylı firmaların tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Bariyer ilaçlama, Kurulduğu günden bugüne kadar sağlıkBakanlığı tarafından onaylı böcek ilaçlama hizmeti sağlıyor.

Beşiktaş böcek ilaçlama; Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, tesbih böceği, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, karınca, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi, fındık faresi gibi bütün haşere ve fare türleri üstünde uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır.

Pire ilaçlama, fare ilaçlama bunun gibi bütün haşere ilaçlama uygulamalarımız deneyimli ekibimiz sebebi ile uygulanmaktadır.

Beşiktaş,ta tüm semt ve mahallelerde hizmet sağlayan firmamız başta; Balmumcu, Bebek, Etiler, Ortaköy, Yıldız, Akaretler semtleri olmak üzere, bu ilçenin bütün bölgelerinde kaliteli ve garantili haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. ilaçlama hizmeti almak için, bariyer  ilaçlama şirketimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Sizde Sağlık bakanlığı onaylı ve profosyonel çözümler almak İçin İletişime Gecebilirsiniz.

 

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

Yavuz

5 Ağustos 2022

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

commenter

Selin

25 Eylül 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

commenter

Fatma

6 Ekim 2022

Beşiktaş Böcek İlaçlama bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

commenter

Ferda

12 Aralık 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

commenter

Emine

8 Nisan 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

commenter

Ali

29 Mart 2024

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Comments are closed.

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli