Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Bayrampaşa Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası’nın geçmişi Osmanlı’ya kadar uzanan ilçesi Bayrampaşa, bu tarihi özeliğinin yanı sıra son yıllardaki gelişmelerle de büyük bir çekim merkezi haline gelmiştir. Çekim merkezi olması Bayrampaşa’yı yapılaşma ve nüfus yoğunluğunun olmasına itmiştir. Bu artan yapılaşma ve nüfus artışı gerek konutlar gerekse de iş yerleri için haşere ilaçlama hizmetini gerekli kılmıştır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak Bayrampaşa’nın tüm semtlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

Bariyer İlaçlama olarak sunduğumuz ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Biz onaylı ürünler kullanmanın yanı sıra uygulama aşamasındaki dikkat, titizlik ve uzman ekip çalışmasına da büyük önem vermekteyiz. Uygulamanın profesyonel ekiplerce yapılmasının doğru sonuçlar vereceği prensibiyle hareket ederek tüm müşterilerimizi etkili ve kesin çözümler sunuyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz Bayrampaşa ilçesinde ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda en kaliteli ve etkili hizmeti vermektedir. Yapılan bu çalışma, hizmet sunduğumuz kurum ve kişiler tarafından da büyük ilgi görmektedir. Bizler de her geçen gün müşteri portföyümüzü genişleterek her zaman kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Bariyer İlaçlama olarak Bayrampaşa’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, tahtakurusu, güve, sinek, gümüş böceği, sivrisinek, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca, akrep,  bit, hamam böceği, tesbih böceği, kör fare lağım faresi,  örümcek, karafatma, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, çatı faresi, fındık faresi…

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Did You Like This Post? Share it :

7 yorum

commenter

Hale

30 Nisan 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Halil

19 Mayıs 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Bilge

16 Eylül 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Muammer

6 Kasım 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Şafak

8 Haziran 2024

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Semih

10 Haziran 2024

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

İlyas

10 Haziran 2024

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli