Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Bakırköy ilaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer ilaçlama şirketi Bakırköy ilaçlama şubesi ile Bakırköy,de ilaçlama hizmeti vermektedir. Bakırköy haşere ilaçlama şirketi günün her saati uzman ilaçlama personeli ve sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile garantili ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. hesaplı ilaçlama fiyatları ile garantili ve ekonomik ilaçlama hizmetleri almak için Bakırköy,de de şubesi bulunan şirketimizi arayabilirsiniz.

Zararlı sıçan ve Haşere Türleri;

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, halı böceği, uyuz böceği, fare, kertenkele, mite, tatarcık, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, sinek, çıyan, akrep, örümcek, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, yılan, mayt, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği

istanbul`un eski yerleşim sahalarından biri olan Bakırköy`de, çok sayıda iş yeri, restoran ve cafe bulunmaktadır. ayrıca, denize yakın bir konumda bulunan ilçede, haşere ve kemirgen problemi çok görüldüğünden, ilaçlama uygulamaları da sık şekilde yapılmaktadır. özellikle gıda  işletmelerinde haşere ilaçlama işlemleri, kalorifer böceği, karınca, fare bunun gibi zararlılar ile mücadele için yapılır. Bunun yanında , iş yeri, site , daire bunun gibi bölgelerde Bakırköy ilaçlama firmaları başta yaz ayları olmak üzere, her dönem uygulama yapmaktadır.

Zararlı Haşere Türlerin Karşı kullanılan ilaçlama alternatifleri

ilaçlama hizmetleri arasında  Bunun yanı sıra, fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı da sık olarak kullanılır. fakat Bakırköy`de ilaçlama hizmeti almadan önce, şirketler konusu için araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir. Zira sağlık bakanlığı sebebi ile ruhsatlı olmayan ve düzmece ilaçlar ile uygulama oluşturan böcek ilaçlama firmaları sayısı hayli fazladır. Bu nedenle kaliteli hizmet almak ve haşereler ile mücadele ederken, sağlıksal sorunlar yaşamamak için kaliteli ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır.

Bakırköy`de ilaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

ilaçlama şirketleri içinde önder olan bariyer  ilaçlama, bu ilçenin bütün semt ve mahallelerinde kaliteli biçimde ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Başta Yenimahalle, Ataköy, Zuhuratbaba, Yeşilköy ve incirli olmak üzere Basınköy ve Cevizlik semtleri ile diğer bütün semtlerde garantili ilaçlama hizmeti almak için bariyer ilaçlama firmasını 7/24 arayabilirsiniz. ilaçlama hizmetlerimiz,  müşteri memnuniyetine dayalı ilaçlama almak istiyorsanız sizde Bariyer ilaçlama firmasının uzman kadrosundan ilaçlama hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

Fırat

12 Eylül 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Bilge

4 Nisan 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Şeyma

6 Nisan 2024

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Ömer

28 Mayıs 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Mete

12 Haziran 2024

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

Hacı

1 Temmuz 2024

Profesyonel ve etkili hizmetleri için Bariyer İlaçlamaya teşekkür ederiz.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli