Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Avcılar Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama, İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere haftanın her günü kesintisiz olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmet vermektedir. Bugüne dek her zaman en iyiyi kendisine referans edinmiş olan Bariyer İlaçlama, Avcılar ilçesi halkına haşere ve kemirgenlerden uzak bir yaşam alanı sunmaktadır.

Bariyer  ilaçlama servisleri; Gümüşpala, Ambarlı, Cihangir, Firuzköy, Denizköşkler başta olmak üzere tüm mahallelerde hizmet vermektedir.

Şirketimize günün her anında hizmet almak için Avcılar bölgesinden güvenle başvurabilir hizmetinizi en kısa sürede tamamen sizlerin belirlemiş olduğu takvime göre alabilirsiniz. İlaçlama esnasında kullanmış olduğu tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup, ilaçlama hizmetimiz  alanında deneyimli uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Bugüne dek yapmış olduğu bütün ilaçlama işlemlerinden dolayı siz değerli müşterilerimiz tarafınca farklı bir noktada gösterilen şirketimiz , tüm tecrübesini Bariyer İlaçlama Avcılar servisinde de kullanmaktadır.

Her türlü ilaçlama hizmetini en uygun ve cazip fırsatları sizlere sunarak karşılayan firmamız Bariyer İlaçlama servisi ile de cazip fiyatlara ulaşabilirsiniz

 

Bariyer ilaçlama avcılar ekibi  olarak en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, sivrisinek, tespih böceği,  karafatma, gümüş böceği,  karınca, salyangoz, güve, yılan, , fare, kertenkele, kırkayak, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

Ali

23 Mart 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli