Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Ataşehir Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak, tüm zararlı haşerelere karşı yılların vermiş olduğu tecrübeyle İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un son yıllarda en gelişmiş ilçelerinden olan Ataşehir’de Bariyer İlaçlama günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktadır. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bariyer İlaçlama Şirketi olarak Ataşehir’de tüm müşterilerimize ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park gibi açık ve kapalı bütün bölgelerde büyük bir titizlikle 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.İlaçlama uygulaması yaparken asıl hedefimiz  insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamaktır. Bu noktada hizmetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca izinlidir.

Bariyer İlaçlama faaliyetlerini Ataşehir ilçesinin tün semtlerinde devam ettirmektedir. Özellikle Gezici servislerimiz sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişlemektedir. Bu memnuniyet ilkesiyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda Sizler de haşere  kontrolünde bizleri tercih ettiğinizde Bariyer İlaçlama Şirketi’nin farkını görmüş olacaksınız.

Haşere ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü’nden  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Bariyer İlaçlama olarak en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, gümüş böceği, ev faresi, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu,tahtakurusu, Tesbih böceği, bit, hamam böceği, örümcek, sivrisinek, , Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, karafatma, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi…

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Sizde Sağlık Bakanlığı onaylı, sağlıklı ve profesyonel çözümler almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

3 yorum

commenter

Tülay

28 Aralık 2022

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Cevap Yazın
commenter

Ülkühan

12 Haziran 2023

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

Mahsum

21 Haziran 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli