Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Ataşehir Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak, tüm zararlı haşerelere karşı yılların vermiş olduğu tecrübeyle İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un son yıllarda en gelişmiş ilçelerinden olan Ataşehir’de Bariyer İlaçlama günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktadır. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bariyer İlaçlama Şirketi olarak Ataşehir’de tüm müşterilerimize ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park gibi açık ve kapalı bütün bölgelerde büyük bir titizlikle 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.İlaçlama uygulaması yaparken asıl hedefimiz  insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamaktır. Bu noktada hizmetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca izinlidir.

Bariyer İlaçlama faaliyetlerini Ataşehir ilçesinin tün semtlerinde devam ettirmektedir. Özellikle Gezici servislerimiz sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişlemektedir. Bu memnuniyet ilkesiyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda Sizler de haşere  kontrolünde bizleri tercih ettiğinizde Bariyer İlaçlama Şirketi’nin farkını görmüş olacaksınız.

Haşere ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü’nden  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Bariyer İlaçlama olarak en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, gümüş böceği, ev faresi, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu,tahtakurusu, Tesbih böceği, bit, hamam böceği, örümcek, sivrisinek, , Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, karafatma, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi…

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Sizde Sağlık Bakanlığı onaylı, sağlıklı ve profesyonel çözümler almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Did You Like This Post? Share it :

7 yorum

commenter

Tülay

28 Aralık 2022

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

Ülkühan

12 Haziran 2023

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Mahsum

21 Haziran 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Yusuf

15 Aralık 2023

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

Zeliha

1 Şubat 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Ayşe

16 Mart 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Zeynep

6 Haziran 2024

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli