Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Adalar Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Adalar İstanbul’un en gözde yerleri olarak bilinmektedir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle bir doğa harikası olan adalar gerek yerli gerekse yabancı turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Bünyesinde birçok otel, restoran gibi işletmelere sahip olan Adalar’da temizlik ve hijyen ön plana çıkmaktadır. Bu tür işletmelerin tüm haşere türlerinden arındırılması gelecek ziyaretçilerin memnun kalmasında da etkili oluyor. Bizler de Bariyer İlaçlama şirketi olarak Adalar’da tüm böcek ve haşerelere karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böceklerden kurtulmanın yolları uzman çözümler yardımıyla olmalıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı`ndan onaylı olmakla beraber garantili uygulama yapmaktayız. Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Adalar’daki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir

İlaçlama hizmetleri arasında  fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı  sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir. Zira sağlık bakanlığı sebebi ile ruhsatlı olmayan ve düzmece ilaçlar ile uygulama oluşturan böcek ilaçlama firmaları sayısı hayli fazladır. Bu nedenle kaliteli hizmet almak ve haşereler ile mücadele ederken, sağlıksal sorunlar yaşamamak için kaliteli ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır. Bu noktada bizler Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Bariyer İlaçlama olarak Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada da 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

 

Adalar’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *