Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Kağıthane Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama, İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere haftanın her günü kesintisiz olarak her türlü haşere ilaçlama hizmet vermektedir. Bu ilçelerden biri olan Kâğıthane ilçesinde de alanında uzman ekibiyle her türlü haşere problemine çözümler sunan Bariyer İlaçlama 7/24 hizmet vermektedir.

Özellikle eski ve tarihi bir yapılaşmanın hâkim olması bu ilçede haşere mücadelesini de zorunlu kılmaktadır.  Çünkü haşereler genelde eskimiş rutubetli mekânlarda oldukça fazla bulunurlar. Bu açıdan bu tür yerlerde haşere kontrolü sık sık yapılmalı ve mücadelesinde erken davranılmalıdır. Bizler bu anlamda gerek ilaçlama yöntemlerimiz gerekse profesyonel ekibimizle bölgede en iyi hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama esnasında kullanmış olduğu tüm ilaçlar Dünya Sağlı Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup, ilaçlama hizmetimiz alanında deneyimli uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Bugüne dek yapmış olduğu bütün ilaçlama işlemlerinden dolayı siz değerli müşterilerimiz tarafınca farklı bir noktada gösterilen şirketimiz, tüm tecrübesini Bariyer İlaçlama Kâğıthane servisinde de kullanmaktadır.

 

Bariyer ilaçlama Kâğıthane ekibi olarak en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

Hamam böceği, kene, gümüş böceği,  pire, tahtakurdu, bit, fare, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kırkayak, tahtakurusu, sinek, akrep, güve, yılan,  örümcek, sivrisinek, karınca, tespih böceği,  karafatma, salyangoz, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli