Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Sultangazi Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

SULTANGAZİ BÖCEK İLAÇLAMA

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Avrupa Yakası’nda Sultangazi ilçesinde haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tüm fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunan Bariyer İlaçlama. profesyonel ekibi  ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Bariyer ilaçlama olarak Sultangazi  ilçesinin tüm semtlerinde sizlere bu tür problemlerde çözüm ortağı olmaktayız. Sultangazi’de  faaliyetlerini kesintisiz devam ettiren Bariyer İlaçlama gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdedir.

Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Sultangazi’deki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.  İlaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

 

Sultangazi’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Bahadır

13 Ağustos 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Pınar

28 Ekim 2022

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli