Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

OKULLAR

Haşere problemleri genelde ev, işyeri, restoran, bahçe gibi yerlerde karşılaşılan bir problem gibi görünse de bu alanlarla sınırlı kalmamaktadır. Burada en önemli alanlardan biri de okullardır. Okullarda hijyen ve çevre sağlığının önemi daha fazla ön plana çıkmaktadır. Çünkü bu alanlarda öğrenciler faaliyet göstermektedir, bu durum da çocuklarımızın hijyenik ortamlarda bulunması gerektiğini ortaya çıkarmaktadır.

Bu alanlarda haşerelerin çocuklara verdiği zararlar kolayca diğer öğrencilere de yayılabilmektedir. Çünkü haşerelerin neden olduğu bazı hastalıklar bir çok kişiye olumsuz etki yapabilmekte bazen de insandan insana geçebilmektedir. Bu nedenle okul gibi alanların haşerelere karşı güvenli olması büyük önem arz etmektedir.

Özellikle okulların bahçe, kantin, bodrum gibi alanları, haşerelerin en çok yuvalanabileceği alanlarıdır. Bu alanlar belirli periyotlarda haşere sorununa karşı ilaçlanmalı ve etkili çözümler üretilmelidir.

Özellikle hamam böceği, bit, karınca, uyuz böceği, fare, lağım sineği, pire gibi haşerelerin çok fazla etkili olduğu okullarda mücadele daha büyük önem arz ediyor. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak İstanbul’un tüm ilçelerindeki okullarda haşere konusunda gerekli hizmeti profesyonel ekiplerimizle vermekteyiz.

Okullarda ilaçlama ve haşere mücadelesi yaparken kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlardır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak, etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle okullarda bu tür problemlerin çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli