Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Zeytinburnu Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Zeytinburnu , İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve denize kıyısı olan ilçelerindendir. Tarihi yarımadaya komşu olmasıyla da İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. Merkezi konumda yer alması ve nüfus yoğunluğunun fazla olması yapılaşma ve ticari faaliyetleri beraberinde getirmektedir. Bu durum da iç içe geçmiş ve eski yapılarda haşerelerle mücadeleyi daha zorunlu kılmaktadır.
Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Zeytinburnu ilçesinde profesyonel ekibimizle 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlçede ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerde kullanılan ürünlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
Genel olarak haşere türlerinin yaz aylarında ortaya çıktığı genel bir algı olarak kabul edilse de haşereler her mevsim yuvalanıp zamanı geldiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle haşere kontrolleri her dönemde belli periyotlarda alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu noktada Bariyer İlaçlama olarak tüm haşere kontrollerinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Yaptığımız bu profesyonel çalışmalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her geçen gün daha da genişliyor.
Zeytinburnu’nda en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;
Gümüş böceği, hamam böceği, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği, ev faresi, kene, güve, sinek, akrep, pire, tahtakurdu, çatı faresi, Alman hamam böceği, karınca, bit, örümcek, karafatma, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tesbih böceği, lağım faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *