Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Yaz Gelmeden İlaçlama Yaptırarak Tedbirinizi Alın

Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

Yazın Haşere Fare ve Böcek İlaçlama

Sizde Yazın Sinek Böcek Fare ve Diğer Haşerelere Karşı Tedbirinizi Aldınız mı

Sizde yaz aylarını çok seviyorsunuz fakat sinek, karasinek, sivrisinek, böcek, fare, pire, kene ve hem rahatsız edici hem de zararlı olan diğer haşereler sizin de keyfinizi kaçırıyor, adeta yaz aylarını size zehir ediyor.

Yaz aylarında ilaçlamanın önemi oldukça fazladır. Bu durumda yaz gelmeden tedbirlerinizi önceden almak adına profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım almalısınız. Unutmayın ki alanında uzman olmayan merdivenaltı olarak tabir edilen yetkin olmayan kişi veya topluluklardan yardım almak istediğinizde hem sağlık açısından hem de maddi açıdan başınıza daha büyük bir sorun açabilirsiniz.

 

Sivrisinek ilaçlama zamanı ne zamandır?

Tüm haşerelerde olduğu gibi sinek ilaçlamaları, sivrisinek ilaçlamaları düzenli olarak belirli periyotlar’da yapılması gereken önemli bir ilaçlama uygulamasıdır. Uçkun döneminde suyun altında yumurtalardan çıkmaya başlayan sivrisinekler, havaların da iyiden iyiye ısınmasıyla yüzeye doğru çıkarlar. Bu bağlamda sivrisinek ilaçlaması ilk olarak şubat ayı itibari ile başlar ve eylül veya kasım ayının sonuna kadar düzenli periyotlarda yapılmalıdır.

Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı
Böyle Sorunlarla Yüz yüze Kalmamak için, Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı?

Karasinek Nerede Olur?

Karasinek insanların yaşadığı her yerde, soğuk ve sıcak havalarda yaşayabilirler. Dış mekanlarda bitkilerin ve çöplerin üzerinde duran karasinek, iç mekanlarda ise tavanlarda ve duvarlarda görülürler. Bu durum insanların yaşamlarını olumsuz etkilemektedir.

Yaz Aylarında Pireye Dikkat!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çoğalan pireler hayvanları ve insan hayatını olumsuz etkilemektedir. Kendi uzunluğunun 200 katı kadar zıplayabilen pire,insanlara da bulaşabilmektedir.  Gelişmiş bir parazit olan pire aç kaldığında insana saldırır ve emdikçe emer. Bu nedenle özellikle yaz ayları geldiğinde pire ilaçlamasına önem verilmelidir.

Evde pire olduğu nasıl anlaşılır?

Boylarının 1 mm ile 10 mm arasında olmasından dolayı pireler oldukça küçük boyutludurlar. Bundan dolayı pirelerin fark edilmesini oldukça zorlaşabilmektedir.

Evde pire olduğunu anlayabilmek için evcil hayvanınızın hareketlerini dikkatli bir şekilde gözlemlemeniz gerekmektedir. Eğer ki evcil hayvanınız her zamankinden daha fazla ve de şiddetli bir şekilde kaşınıyorsa, kaşıdığı yeri de sürekli olarak ısırıyorsa tüm bu işaretler evde bir pire sorunuyla karşı karşıya olduğunuzu anlamına gelmektedir.

Öte yandan evde pire olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna bir diğer cevap olarak, bazı pireler insanları da ısırabildiklerinden bacaklarınızda meydana gelen kızarıklıklarla birlikte bu bölgelerdeki şiddetli kaşınma isteğidir.

 

Haşere ile Mücadele Kapsamında Ev İlaçlama ve Böcek İlaçlama

Ev için böcek ilaçlama

Ev ilaçlama çalışmaları normal ortamlarda yapılan ilaçlama uygulamalarının eve uygulanmış halidir.

Pire ilaçlama, böcek ilaçlama, fare ilaçlama, sivrisinek ilaçlama vb. ne türden bir ev ilaçlama uygulaması yapılırsa yapılsın, evde yapılacak olan ilaçlama uygulamasında mutlaka çok dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü biliyorsunuz ki evlerimiz, bizim ailemiz ile bir arada yaşadığımız yaşam alanımızdır. Bu yüzden ev ilaçlaması yapılırken en üst seviyede bir özen gösterilmek zorundadır.

Bariyer ilaçlama olarak evlerde tehlikeli haşereler de olmak üzere pire, hama böceği, tahtakurusu, fare, kene, kertenkele, karınca, yılan, salyangoz gibi tüm zararlı ve zararsız haşereler ile profesyonel bir şekilde mücadele ederek sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı
Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

Ev Böcek İlaçlama

Özellikle eski evler, ahşap evler, kanalizasyon borularındaki çatlaklar olan tesisatı sorunlu olan evler, deniz kenarına yakın olan evler, nemli oranı yüksek evler ve bahçeli evler, haşere, kemirgen ve böcek sorunlarıyla en çok yüzleşen mekanlar olduklarından dolayı bu yerlerin böcek ilaçlama konusunda mutlaka destek alması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama alanında uzman bir firmadan destek almanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bu tür böcek ilaçlama şirketleri gerekli belgelere sahip olan, uygun donanımı ve uzman personeli olan, uygun ithal ve kaliteli ilaçları kullanarak böcek ilaçlama uygulamaları yapan kurumlardır.

Bu alanda böcek ilaçlama sektöründe saymış olduğumuz bu kriterlere uyan ve eksiksiz olarak karşılayabilen böcek ilaçlama firması olarak hizmetinizdeyiz.

 

İlaçlama Uygulaması Yaptığımız İlçeler

İstanbul’da Esenyurt, Güngören, Sultangazi, Çatalca, Kağıthane, Beyoğlu, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Tuzla, Sultanbeyli, Sancaktepe, Beykoz, Çekmeköy ve Avrupa ve Asya yakası olmak üzere tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde veren Bariyer ilaçlama,

Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı
Ev İlaçlama – Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

Her haşere, böcek soruna uygun ilaçlama yöntemlerini sahip olduğu son teknoloji, otomatik cihazlar ile başarılı bir şekilde yapmaktadır. Böylelikle alanında uzman kadrosu ile ve onların kullandığı teknolojik ekipmanlar ile haşere ve kemirgen problemlerini kökünden çözen Bariyer ilaçlama, kullandığı ilaçlar bakımından kaliteyi ön plana çıkartarak T.C. Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ithal ilaçlar kullanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaz.

Sizde kokusuz ve garantili ilaçlama yaptırarak yaşam alanlarınızdaki yaşam kalitenizi arttırın ve yaz aylarından böcek, haşere ve fare gibi sürprizler ile uğraşmayın.

 

Yazın Fare, Sinek ve Böcek İlaçlama Yaptırın Tedbirinizi Önceden Alın

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *