Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Pire İlaçlama

Haşere ve Pire İlaçlama Hizmetleri

Pire İlaçlama 7/24

İlaçlama sektöründe önemli firmalar arasında yer alan Bariyer İlaçlama, verdiği ilaçlama hizmetleri alanında en kaliteli uygulamaları sunmaktadır. En kısa sürede kaliteli hizmeti sunma felsefesi ile hizmetlerine devam eden şirketimiz pire ilaçlama başta olmak üzere tüm haşere ilaçlama uygulamalarında hizmetinizdedir.

İlaçlama hizmetlerimizi işinde uzman olan gerekli yetkinliğe sahip profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Pire ilaçlama ve haşere ilaçlama uygulamalarınızı sağlığa zararı olmayan T.C. Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç malzemeleri ile son teknoloji sistem ekipmanlarını kullanarak yapmaktayız.

Ev veya işyerlerinde kokusuz olarak garantili pire ilaçlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pire ilaçlama

Pire İlaçlama

Ev ve işyerinizde artık bir sorun haline gelen pire istilasından kurtulmak için standartlarına uygun olarak geliştirilen kimyasal ve fiziksel ilaçalam uygulamaları, mekana göre oluşturulacak plan kapsamında pire ilaçlama profesyonel olarak yapılır.

 

Pire İlaçlama ile Ne Amaçlanır?

Ortamda yapılan pire ilaçlama çalışması tamamlandıktan sonra işlemler tamamen bitmez. Sonraki aşamada yaşanan pire probleminin tamamiyle kontrol altına almak adına ortamdaki yataklara, koltuklara ve halılara bile pire ilaçlama uygulaması yapılır.

Pire ilaçlama işlemleri ciddi bir şekilde yapılması gereken uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Bu kapsamda pire ilaçlama uygulamalarında zeminde ve diğer alanlarda yapılacak olan işlemler ile yetişkin hale gelen pireleri ortadan kaldırılma amaçlanır.

 

Bahçe Pire İlaçlama

Pire ve diğer haşere türleri kapalı alanda olduğu gibi açık alanlarda da yaşayabilirler. Açık alan olarak özellikle bahçe gibi ortamlarda yaşayabilirler.

Bahçede gezen bir kedinin buralara kedi piresi bırakmasından daha doğal bir durum yoktur. Fakat burada önemli olan husus bahçede görülen pireler için zamanında tedbir almanızdır.

bahçe pire ilaçlamaÇünkü bahçelerde görülen pire gibi haşere sorunları yavaş yavaş iç alanlara da geçeceğinden dolayı yaşadığımız iç ortamlarla da direkt olarak bağlantılıdır. Bahçede görülen pire sorununun tek ve kesin çözümü de bahçe pire ilaçlama uygulaması olacaktır. Bu sebepten dolayı bahçe gibi dış mekanlarda görülen pire ve haşere sorununu zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama desteği alarak engelleyebilirsiniz.

Unutmayın, pire ilaçlama uygulaması uzmanlık ve tecrübe gerektiren ve doğru ilaçlama tekniklerinin kullanılması gereken ciddi bir uygulamadır.

 

Pire İlaçlama Nasıl Yapılıyor

Sorularla Haşere ve Pire İlaçlama

Pire için ev ilaçlama ne kadar sürer?

Pire için ev ilaçlama ne kadar sürer sorusunun cevabı olarak öncelikle diyebiliriz ki, evde pire ilaçlama süresinde uygulanacak işlemlerde önemli noktalardan biri ortamın büyüklüğüdür. Pire ilaçlama işlem süresi de bu ortam büyüklüğü ile alakalı bir durumdur.

pire ilaçlama

Buna göre ortalama 150 metrekarelik bir alanın pire ilaçlama işlemi toplamda 40 dakika sürer.

Pire ilaçlamada kullanılan ilaç malzemeleri insan sağlığına zararının olmamasının yanında aynı zamanda da kokusuzdur da.

Yani pire ilaçlama esnasında insanlar günlük yaşamlarına devam edebilirler.

Pire ilaçlamadan önce yapmamız gereken bir şey var mı?

Ortama uygulanacak pire ilaçlama öncesinde yaşadığınız bu alan için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Alanında uzman profesyonel ekibimiz gerekli süreç planlamasını yaparak pire ilaçlaması uygulamasını gerçekleştirecekler. Size düşen sadece bulunduğunuz ortamda pire problemini tespit ettiğinizde vakit kaybetmeden bir ilaçlama şirketi ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Pire ilaçlama ücreti nasıl belirlenir?

Pire ilaçlama ücreti tamamen ortamın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstereceğinden öncesinde keşif yapmadan veya sizden gerekli bilgileri almadan net bir rakam verilememektedir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Unutmayın ki, Bariyer ilaçlama şirketi olarak pire ilaçlama uygulamasını size en hızlı ve en ekonomik şekilde size sunuyor olacağız. Ayrıca pire ilaçlama uygulamamız sonrasında size pirelerden tamamen arındırılmış bir ortamı sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Pire ilaçlama nasıl yapılır?

pire ilaçlama

Evlerde ve işyerleri gibi kapalı ortamlarda pire ilaçlama uygulaması için iki yöntem kullanılmaktadır.

Birinci yöntem, işlemi uygulayacak kişinin sırtına geçirdiği ilaçlama mekanizması ile yaptığı ve adına sırttan pompalama ile püskürtme yöntemi dediğimiz ve daha çok ev ve işyeri ilaçlamasında tercih edilen yöntemdir.

İkinci yöntem ise adına dumanlama tekniği dediğimiz yöntem kullanılarak yapılan ULV ilaçlama yöntemidir. Kullanılan dumanlama yöntemi pire oluşumunun çok yüksek olduğu kömürlükler, sığınaklar ve binaların bodrum katlarında kullanılması tavsiye edilen yöntemlerden biridir.

Pire ilaçlama şirketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Pireler ile mücadele kapsamında ev veya işyerinize yaptıracağınız pire ilaçlama hizmetini mutlaka konusunda uzman ilaçlama şirketinden almalısınız. Öte yandan ilaçlama yapacak şirketin yapacağı çalışmalarda kullanacağı ilaçların sağlık bakanlığından onaylı ve WHO ‘Dünya sağlık örgütü’ tarafından da kabul görmüş ilaçlar olmasına dikkat etmelisiniz.

Bariyer İlaçlama olarak pire ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri için bize 7/24 ulaşarak hemen hizmet alabilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *