Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un nüfus yoğunluğunun en çok olduğu ilçelerinden biridir. Yapılaşmanın yoğun olduğu yerler haşerelerle mücadelenin de en çok olduğu alanların başında geliyor. Bu durum da insanların yaşamlarını olumsuz etkiliyor. Bizler birçok kişinin yaşadığı bu sorunlara Bariyer İlaçlama olarak çözümler üretiyor ve insanların bu sıkıntılardan kurtulmasına yardımcı oluyoruz.

İlaçlamada en önemli konu yapılacak işlemin profesyonel ekiplerce yapılmasıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak profesyonel ekibimizle tüm haşere sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Yaptığımız bu işlemlerde kullandığımız ürünler  Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

İlaçlama hizmetleri arasında  fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı  sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir.  Bizler de dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bariyer İlaçlama olarak Gaziosmanpaşa’da  ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olarak çalışmalarımızı yenilikler ekleyerek devam ettiriyoruz.

 

Gaziosmanpaşa’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli