Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Esenyurt Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Esenyurt İstanbul’un son yıllarda yapılaşmanın en çok olduğu ilçelerinden biridir. Buna paralel olarak bu yapılaşma ilçede haşere kontrolünü gerekli kılıyor. Bizler de  Bariyer ilaçlama şirketi olarak İstanbul Esenyurt’ta  böcek ilaçlama için en uygun fiyatlar ile fare, hamamböceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.  Esenyurt’ta  ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Esenyurt’un tüm semtlerinde  özellikle fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunan Bariyer İlaçlama profesyonel ekibi ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Yaptığımız  tüm uygulamalarda kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

İlaçlama faaliyetlerinde beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde de çalışmalarımızın doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Bariyer İlaçlama olarak Esenyurt’ta en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *