Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

BLOG

  Yaz Aylarında İlaçlamanın Önemi

  Yaz Aylarında İlaçlamanın Önemi

  Yaz aylarında ilaçlamanın önemi; Sineksiz böceksiz bir yaz geçirmek için yaz aylarında ilaçlama yaptırmanın önemi oldukça fazladır. 

  detay
  sivrisinek ilaçlama

  Sivrisinek İlaçlama

  Sivrisinek ilaçlama ile ortadan kaldırılabilen, yaz aylarının kabusu sivrisinekler, Batı Nil Virüsü ve diğer hastalıkları bulaştırarak toplum sağlığını olumsuz etkiler.

  detay
  Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur

  Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur?

  Bahçelerde ve Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur Tarla, Bağ ve Bahçelerde Kırmızı Örümcek Akarlar Akarlar olarak da bilinen kırmızı örümcekler çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük zararlılardır. Kırmızı örümceklerin vücutlarında farklı şekil ve büyüklüklerde kıllar, dikenler ve tüyler bulunmaktadır. Şimdi tarlada, bahçelerde ve evde kırmızı örümcek neden olur konularını detaylı olarak anlatmak ve sizleri en iyi

  detay
  Kitap Biti İlaçlama

  Kitap Biti İlaçlama

  kitap biti rutubetli, sıcak ortamları sever. Daha çok maddi zararlara neden olan bu böceklerden kurtulmak için etkili bir kitap biti ilaçlama uygulaması şarttır

  detay
  kuş biti ilaçlama

  Kuş Biti ve Kuş Biti İlaçlama

  Isınan havalarla hızlı üreyen kuş biti hareketli canlıdır ve balkon ve pencereye konan kuşlardan insanlara kolay bulaşırlar. Profesyonel kuş biti ilaçlama kesin çözümdür.

  detay
  kalkan böceği mücadelesi

  Kalkan Böceği Mücadelesi

  Kalkan Böceği Mücadelesi Kalkan böceği evde ve tarlada pek çok bitkilerle beslenirler. Bazı kalkan böcekleri tarla ve bahçedeki mahsullere ciddi anlamda zarar verebilirler.

  detay

  Şantiyelerdeki Koğuşlarda Tahtakurusu Mücadelesi

  Aylık veya 15 günde bir tahtakurusu ilaçlaması yaptırmak şantiyelerdeki tahtakurusu mücadelesi için olmazsa olmaz işlemlerdendir.

  detay
  Salyangoz İlaçlama

  Salyangoz İlaçlama

  Bahçe ve tarlada yetiştirilen sebze, meyve, ağaç, bitki ve çiçekleri, üzerinde taşıdıkları mikroplardan korumak için salyangoz ilaçlama yaptırmak çok önemlidir.

  detay
  tatarcık sineği ilaçlama

  Tatarcık Sineği İle Mücadele

  Taşıdıkları mikroorganizmalardan dolayı tatarcık sineği ilaçlama yapmadan el ile öldürülmesi son derece tehlikeli olabilmektedir.

  detay

  Şantiye İlaçlama Hizmeti

  inşaatların işçiler açısından daha sağlıklı yürütülmesi ve çalışanlarında bu şekilde sağlıklı, temiz ortamlarda çalışabilmeleri için şantiye ilaçlama şarttır.

  detay

  Destek İste..

   Müşterilerimizden

   Bize Ulaşın

   E-Posta: info@bariyerilaclama.com
   Telefon: +90 216 641 93 93
   Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
   Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet